Pieter De Buysser
Bestuurder
NXTGN werd opgericht door Pieter De Buysser, computerwetenschapper met meer dan 10 jaar ervaring in AI-strategie, transformatie en adoptie. Zijn missie? Organisaties helpen om AI niet als hype, maar als structureel concurrentievoordeel te benutten. Intussen is NXTGN uitgegroeid tot een netwerk van experts met complementaire skills in technologie, strategie en verandering. We geloven niet in one-size-fits-all oplossingen, wel in maatwerk en lange termijn partnerships.
Actief voor
NXTGN
Expertise
Doelgroepen
Opleidingen van deze docent
Een opleiding van deze docent op maat?
Bij VIVO volg je kwaliteitsvolle, hands-on opleidingen die gelinkt zijn aan de dagelijkse werking van een vastgoedkantoor. Of je nu een startende of ervaren vastgoedprofessional bent, wij bieden coaching en opleidingen op maat om je carrière naar een hoger niveau te tillen. Blijven groeien, blijven vooruitgaan – met VIVO ben je altijd een stap voor!
Vivo sparks
Article
Masterclasses voorjaar 2026Article
Bouw aan je klantbeleving met VIVO!Waarom haken klanten vandaag af… en waarom kiezen/blijven ze bij jou? Dat verkennen we in de nieuwste podcastaflevering van VIVO ON AIR én in de masterclass en vervolgtrajecten klantbeleving!